Menu
Среда, 20 Июль 2016 08:28

Завдяки акції «Серце до серця» на Вінниччині лікарні отримають обладнання для недоношених немовлят

277
(0 голосов)

400 тисяч гривень було зібрано під час цьогорічної благодійної акції «Серце до серця» на Вінниччині. Це – найбільша сума по Україні. Їх пожертвували небайдужі вінничани, які долучилися до благодійного забігу, концерту, фотосесії та інших заходів у рамках акції. На ці кошти буде закуплено спеціальне обладнання для недоношених дітей у лікарні міста та області.

Вже близько 10 років благодійний фонд «Серце до серця» проводить акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей. На ці гроші фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в дитячі лікарні України. У минулому році на Вінниччині зібрали 287 тисяч гривень. На ці гроші в обласну дитячу лікарню було закуплено 12 інфузійних насосів та 78 шприців до них. Це обладнання дуже важливе, адже дає шанс на життя недоношеній дитині.

У цьому році благодійна акція «Серце до серця» проходила з 4 по 24 квітня. В її рамках відбулось чимало цікавих заходів та проектів. Серед них – тренінг «Секрети успіху», перегляд фільму «Великий Гетсбі», фотосесія та концерт. А також – благодійний забіг «Я біжу заради життя».

«За результати міського етапу Всеукраїнської благодійної акції «Від серця до серця» спільними зусиллями місцевої та обласної влади, громадських організацій, волонтерів та всіх небайдужих людей вдалося зібрати понад 400 тисяч гривень. Ці кошти підуть на добру справу для підтримки життя недоношених дітей у місті та області. Ця акція показала, що робити добро легко і приємно. Дякую активній молоді, яка радо долучилися до проведення благодійних заходів», – каже директор міського Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Богдана Данчак.

Як зазначив регіональний представник акції «Від серця до серця» Артем Поліковський, по Україні в цьому році було зібрано понад 3 мільйони гривень. «Це було б неможливо без довіри людей, їхнього бажання зробити щось справді корисне. Адже благодійність можна робити не зі сльозами на очах, а з посмішкою на обличчі. Цьогорічна акція має на меті закупити реанімаційне обладнання для дитячих лікарень У Вінниці акція стартувала з перегляду фільму, після цього ми провели безліч тренінгів, майстер-класів, квест, аукціон та безліч інших досить цікавих заходів, на яких ми пропонували людям приємно провести час і зробити благодійну внесок. Також був благодійний забіг центром міста, до якого ми змогли залучити 1364 людини, встановивши Всеукраїнський рекорд. А в останній день акції волонтери збирали кошти на вулицях міста, організували спеціальне містечко, де вінничани могли стати благодійниками, насолодитися виступами місцевих виконавців, пройти навчання з першої медичної допомоги, придбати різноманітні вироби та солодощі. За результатами акції у Вінниці було зібрано 412 340 гривень та 67 копійок. Рішення яке саме реанімаційне обладнання буде закуплено приймуть найближчим часом. Ми оберемо те обладнання, яке дозволить надати допомогу якомога більшій кількість дітей», – розповів Артем Поліковський.

В цьому році обладнання планується закупити для Центру матері та дитини та у Дитячу обласну клінічну лікарню. «У Вінниці за рік народжується 250 недоношених дітей, і більша частина з них з’являються на світ у Центрі матері та дитини в пренатальному центрі. Для виходжування таких дітей необхідно багато апаратури. Якщо народжується двійня і обоє діток недоношені, вони потребують апарату штучної вентиляції легень одночасно. Тобто заклад має потребу у таких апаратах. Також якщо в дітей жовтяниця, то для їх виходжування потрібні спеціальні лампи фототерапії. Якщо своєчасно вивести дітей з цього стану, це дозволить уникнути патології нервової системи. Заклад має потребу й у такому обладнанні», – зазначила головний спеціаліст відділу лікувально профілактичної допомоги департаменту охорони здоров'я міської ради Людмила Саєнко.

«Вже третій раз Вінницька область займає перше місце по всій Україні щодо зібраних коштів у цій благодійній акції. В цьому році обладнання також планується закупити у дитячу обласну клінічну лікарню у відділенні реанімації. Все обладнання буде одразу встановлено і використовуватиметься ефективно», – зазначила начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячого населення департаменту охорони здоров'я обласної ОДА Тетяна Бондаренко.

Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей