Menu
Понедельник, 18 Июль 2016 12:53

Перші випускники навчального проекту Technology Nation фонду BrainBasket у Вінниці отримали дипломи

813
(0 голосов)

У Центральній дитячій бібліотеці відбулося вручення дипломів випускникам навчального проекту Technology Nation фонду BrainBasket. Навчання основам програмування відбувалося безкоштовно. 13 слухачів курсу успішно склали усі іспити, написали фінальний проект і стали випускниками першого потоку проекту Technology Nation. Більшість з них пройшли практику в декількох IT компаніях та декілька випускників працевлаштувалось.

Весною у Вінниці розпочався перший безкоштовний навчальний курс по основах програмування в рамках проекту «Технологічна нація» (Technology Nation). Це спільний проект Благодійного Фонду Brain Basket із Вінницькою міською радою. Він має на меті дати можливість вінничанам, які хочуть змінити свою кваліфікацію і перейти працювати у ІТ-сферу, здобути практичні знання та навчитись програмуванню. Перший тримісячний курс стартував у Вінниці в березні.

Загалом заняття по проекту Technology Nation фонду BrainBasket проводяться у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі 100 бібліотек по всій Україні. На даний час навчальні центри Technology Nation відкриті у 26 містах по всій країні. Заняття проводять досвідчені спеціалісти з розробки програмного забезпечення та фахові викладачі – ментори.

У Вінниці навчальний центр Technology Nation розташовано на базі Центральної дитячої бібліотеки на просп.Космонавтів, 63. Навчальний курс в середньому складає близько 120 днів. Менторами проекту в нашому місті є досвідчені викладачі високого рівня Євген Шемет та Кирило Безпалий. Координатор – Ірина Артеменко. IT компанія Delphi LLC надала технічну підтримку проекту та стала генеральним спонсором.

На сьогоднішній день 13 слухачів курсу успішно склали усі іспити, написали фінальний проект і стали випускниками першого потоку проекту Technology Nation. Більшість з них пройшли практику в декількох IT компаніях та декілька випускників працевлаштувалось. У Центральній дитячій бібліотеці відбулася урочиста зустріч з випускниками та офіційне вручення Дипломів випускникам навчального проекту Technology Nation фонду BrainBasket.

Довідка

Фонд BrainBasket - це некомерційна організація, що займається розвитком IT-освіти в Україні. Фонд було створено у квітні 2014 року ініціативною групою провідних українських IT-компаній. Мета Фонду - допомога у підготовці 100 000 IT-спеціалістів до 2020 року.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице