Menu
Среда, 20 Июль 2016 08:30

В поточному році у Вінниці вже встановлено 460 з 715 запланованих нових вуличних ліхтарів

282
(0 голосов)

У 2016 році у Вінниці заплановано встановити 715 світильників вуличного освітлення. Наразі вже облаштовано 460. Тривають роботи по освітленню вулиці Барське шосе на ділянці від вул. Келецька до об’їзної дороги на Гніванське шосе, де планується встановити більше ста світильників. Раніше тут взагалі не було вуличного освітлення.

Щороку у Вінниці розширяється мережа зовнішнього освітлення і на нових об’єктах реконструкції встановлюються сучасні світлодіодні енергозберігаючі світильники. Також в цьому році розпочалися роботи на приєднаних територіях. Загалом у 2016 році заплановано облаштувати 715 світильників.

У цьому році вже облаштували зовнішнє освітлення пішохідної доріжки від вулиці С.Щедріна до Мічуріна. Тут з’явилося 14 світильників. Ще 37 було встановлено по вулиці Кутузова 70-120, вул. Привокзальній 140-146 та провулку Привокзальному. У рамках реконструкції мережі зовнішнього освітлення по вул. Святошинська, 1, 2 пров. Святошинський, вул. Зоряна, Затишна, Помаранчева, Щаслива, Веселкова облаштували 103 світильника.

Також в цьому році встановлено 170 ліхтарів на вулиці Д. Нечая. Ще 50 – по Хмельницькому шосе від перехрестя з вул. Барське шосе до межі міста Вінниці. А також – 86 світильників по вулиці Гніванське шосе.

«Наразі тривають роботи по зовнішньому освітленні вулиці Барське шосе від вулиці Келецька до об’їзної дороги на Гніванське шосе. Раніше ця ділянка не освітлювалася. Загалом тут буде встановлено 116 світильників, що дозволить підвищити безпеку вінничан», – каже директор департаменту міського господарства Григорій Пурдик.

Роботи по реконструкції зовнішнього освітлення триватимуть і надалі.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей