Menu
Четверг, 28 Июль 2016 14:42

З Вінниці до Варшави на вихідні - як варіант відпочинку

370
(0 голосов)

Ще не вирішили де відпочити? Лежання на пляжі стомлює, а подорожі за враженнями до Європи здаються занадто дорогими… Тоді вас може зацікавити колоритна та самобутня Польща. До того ж для вінничан такий відпочинок став доступніший завдяки зручному авіасполученню Вінниця – Варшава, який місяць тому запроваджено авіакомпанією «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ) з аеропорту «Вінниця». Менш ніж за півтори години в комфортних умовах Boeing 737-500 ви вже будете в аеропорту Шопена.

Нажаль, існує стійкий стереотип, що авіаперельоти – це задоволення не з дешевих. Натомість, подорожуючі обирають потяг, автобус або власне авто, навіть не цікавлячись скільки ж буде коштувати авіаперельот. На сьогодні ціна квитка економкласу в обидва боки, з урахуванням всіх зборів і податків, починається від 1,5 тис. грн, і вона є найкращою в Україні. «Прикинувши» скільки буде коштувати переїзд до Варшави автобусом, вийдете на ту ж ціну. Але при цьому втратите час, який можна використати більш практично і цікаво, та втому, від якої будете відходити ще як мінімум добу. Тому на сьогодні для жителів Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Чернівецької та Кіровоградської областей авіасполучення є ідеальною пропозицією.

Якщо це не перша ваша подорож до Європи, то, звичайно, можна розпланувати власний маршрут. Однак, якщо не хочете перейматися бронюванням готелів, плануванням шляху по цікавих місцях і пам’ятках та пошуком ресторацій, які є дійсно родзинкою міста, все ж таки варто скористатися послугами туристичного оператора.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей