Menu
Четверг, 28 Июль 2016 14:40

До зони відпочинку у Вінницькому Лісопарку можливо буде дістатися новою пішохідною доріжкою

322
(0 голосов)

Наприкінці червня на території Лісопарку облаштували сучасну зону відпочинку з дитячим та спортивним майданчиками. Наразі ремонтники роблять до неї пішохідну та велосипедні доріжки від Хмельницького.

Вінницький Лісопарк – це одне з улюблених місць відпочинку жителів міста. Люди тут гуляють, катаються на велосипедах. А нещодавно тут облаштували ще й дитячий та спортивний майданчики, де можуть відпочивати батьки з дітьми, а також любителі здорового способу життя. Нова сучасна зона відпочинку – це результат спільної роботи Вінницької міської ради та мецената, який встановив дитячий і спортивний майданчики, зробив тут благоустрій, виклав плиткою доріжки. За кошти міської ради тут облаштували освітлення, відеоспостережння, а зараз асфальтують пішохідну та велосипедні доріжки.

«Ширина пішохідної доріжки буде 4 метри, велодоріжки – 2 метри. Простягатиметься вона від Хмельницького шосе до майданчика. Тут вже облаштували бордюри та приступили до асфальтування», – розповів в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Володимир Ніценко.

Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей