Menu
Пятница, 29 Июль 2016 11:00

У Вінниці на П’ятничанському ставку розпочалися ремонтні роботи

389
(0 голосов)

Днями розпочалися роботи по капітальному ремонту П’ятничанського ставу на річці П’ятничанка. Тут буде очищено дно та прибережна зона, укріплені схили, відремонтована гідроспоруда. А також – облаштовано проїзд через греблю, де буде покладено 230 м2 тротуару.

У цьому році у Вінниці було заплановано впорядкувати три водойми. На озері, що в Тяжилові біля автовокзалу «Східний» замінено аварійні плити, очищено дно і наразі воно заповнюється водою. Швидкість цього процесу напряму залежить від кількості опадів.

А 26 липня розпочалися роботи по ставу П’ятничанському на річці П’ятничанка. «На цій водоймі заплановано очистити дно та прибережну зону. Також – відремонтувати гідроспоруду, укріпити схили. Буде влаштовано й проїзд через греблю», – каже в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Володимир Ніценко.

Крім того, в цьому році у планах міської влади – впорядкувати ще одне озеро на Тяжилові, що на кінцевій зупинці тролейбуса по вулиці Ватутіна. Цей проект буде реалізовуватися в рамках програми «Бюджет громадських ініціатив», за нього проголосувало 860 вінничан.

Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей