Menu
Вторник, 23 Май 2017 17:14

Вінничани привезли додому 5 золотих медалей Чемпіонату Європи з надекстремального орієнтування

478
(0 голосов)

Вінницькі орієнтувальники у складі збірної України завоювали 5 золотих медалей на цьогорічному Чемпіонаті Європи з надекстремального орієнтування (забіг на 24 години). Змагання проходило 22-23 квітня в гірсько-лісовому масиві поблизу міста Сан-Джіміньяно в Італії.

Вінничанки Захарова Поліна та Дзема Катерина виступали в групі жінок і вибороли 1 місце серед команд жіночої еліти, а також 1 місце серед жіночих молодіжних команд до 23 років. Решта наших спортсменів-вихованців відділення спортивного орієнтування МДЮСШ-2 виступили також дуже сильно, бо в загальному протоколі усіх команд були серед 25 найсильніших команд з 137.

Зокрема, переможцями у групі дівчат-юніорок до 23 років стала команда у складі вінничанок Поліни Захарової та Катерини Дземи. Перше місце серед змішаних команд-юніорів до 23 років зайняла ще одна вінницька команда у складі Анастасії Басюк, Сергія Нагорнюка та Дмитра Козела. Для останнього це була перша медаль такого гатунку. Ще одна змішана команда, що виступала у відкритому класі в складі Володимира Бездітного та Олени Мироненко посіли 4 місце.

Це не перша перемога вінницьких орієнтувальників на Чемпіонатах Європи. Зокрема, вже двократними переможцями європейської першості в забігу на 24 години стали Катерина Дзема, Поліна Захарова, Анастасія Басюк та Сергій Нагорнюк.

Ці ж спортсмени, а також Володимир Бездітний є діючими двократними Чемпіонами світу у надекстремальному орієнтуванні. Свої титули світової першості вони завоювали у Фінляндії в 2015 році та Австралії в 2016.

Попереду у наших спортсменів чемпіонат Світу, який буде проходити в цьому році в Латвії.