Menu
Вторник, 23 Май 2017 17:16

У центрі Вінниці в суботу буде тимчасово обмежено рух через акцію "Вінниця біжить"

454
(0 голосов)

27 травня у нашому місті відбудеться загальноміський марафон «Вінниця біжить». Реєстрація учасників розпочнеться на площі Стуса о 10:00. У звязку з масштабною акцією для безпеки вінничан в центрі міста тимчасово буде перекрито рух транспорту по Хмельницькому шосе, просп. Космонавтів, вулицях Театральній, Магістратській та Соборній.

На період з 10:30 до 12:00 тимчасово буде перекрито рух транспорту по вулицях: Хмельницьке шосе (від перехрестя з вул. Магістратською до пл.Гагаріна), Соборній (на ділянці від пл. Гагаріна до вул. Театральної), Театральній (на ділянці від вул. Соборної до вул. Магістратської).

А з 10:30 до 13:30 тимчасово перекриють рух транспорту по Хмельницькому шосе (від перехрестя з вул. Магістратською до просп. Космонавтів в обох напрямках), просп. Космонавтів (на ділянці від Хмельницького шосе до вул. Келецької в обох напрямках). А також – по Магістратській (на ділянці від Хмельницького шосе до вул. Театральної), Театральній (від вул. Магістратської до вул. Соборної).

Рух автотранспорту буде організовано в об’їзд по вулицях Лесі Українки, Генерала Арабея, Максимовича, просп. Юності, Келецькій, Гоголя, Владислава Городецького, Князів Коріатовичів.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей