Menu
Вторник, 23 Май 2017 17:12

Підприємства металообробки на Вінниччині збільшили обсяги своєї продукції на 8,1%

314
(0 голосов)

Як зазначає Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, обсяги продукції підприємств металообробки у січні–квітні 2017 року проти відповідного періоду 2016 року збільшились на 8,1%.

За цей період в 1,5 рази більше випущено котлів центрального опалення, в 1,4 рази – радіаторів центрального опалення, на 11,0% – цистерн, бочок, барабанів, каністр.

Підприємствами металообробки реалізується 1,3% продукції. З початку року підприємствами галузі реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 219,8 млн. грн.

На підприємствах машинобудування у січні–квітні 2017 року проти відповідного періоду минулого року обсяги виробництва продукції зросли на 34,1%.

За звітний зросли обсяги виробництва обладнання зв’язку в 1,8 рази, збільшено випуск сигналізаційних електричних приладів для захисту від крадіжки або пожежі та подібної апаратури для використання в будівлях.

Виробництво електричного устаткування збільшено у 2,6 рази, більше вироблено печей і котлів для варіння, кухонних плит, на 16,8% – електричних водонагрівачів та на 6,1% – електроприладів для обігрівання приміщень та обігрівання ґрунту.

В 1,8 рази збільшено випуск розпушувачів та культиваторів, дискових борін, на 35,0% – сушарок для оброблення сільськогосподарської продукції.

Підприємствами галузі за січень–березень 2017 року реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 314,0 млн. грн, що складає 1,8% в обласній структурі обсягів реалізованої промислової продукції (за інформацією Віноблстату).

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы

Самые популярные компании в Виннице