Menu
Среда, 20 Июль 2016 08:32

В 2016 році по "спеціальній" програмі у Вінниці вже заасфальтовано 5 вулиць приватного сектору

316
(0 голосов)

Жителі більше сорока вулиць та провулків Вінниці в цьому році виявили бажання долучитись до програми асфальтування доріг приватного сектору по співфінансуванню. На п’яти з них наразі роботи виконано. Це ділянки тупика Маяковського, вулиць Генерала Дерев’янка, Л.Ратушної, Залізничної та провулку Гагаріна. Загалом на ремонт доріг біля своїх будинків вже зібрали кошти мешканні 30-ти вулиць.

Наприкінці минулого року від мешканців приватного сектору надійшло більше сорока заявок на участь у співфінансуванні асфальтування доріг. У такому випадку переважна більшість коштів на асфальтування надається з міського бюджету. Жителі тридцяти вулиць вже зібрали свою частку від вартості робіт. За словами голови Асоціації органів самоорганізації населення Наталії Панчук, всі вулиці, мешканці яких зібрали кошти, включено в перелік об’єктів на капітальний ремонт дорожнього покриття в цьому році.

Програма по співфінансуванню ремонту доріг приватного сектору, будівництву мереж водопостачання та водовідведення діє у Вінниці вже дев’ять років поспіль. І щороку кількість мешканців, які бажають взяти участь у цій програмі, збільшується. Так, на минулий рік надійшло 17 заявок, всі ці ділянки вулиць було заасфальтовано.

В цьому році ремонт доріг приватного сектору розпочались ще у квітні. Першою вулицею була Залізнична. Окрім неї вже заасфальтовано ділянку по вулицях Генерала Дерев’янка, Л.Ратушної, провулку Гагаріна та тупика Маяковського. Наразі за рахунок співфінансування завершуються роботи на вулиці Нагірна.

Окрім того, на цей рік у планах є асфальтування вулиці Савченка, Ватутіна, О.Кобилянської, Боженка, Кутузова, Добролюбова, провулків Д.Михайловського, Меренга, Котляревського, 1-го провулку та 1-го проїзду Київської, 1-го та 2-го провулків Лермонтова та інші. Мешканці ще 12 вулиць подали заявки, однак своєї частки ще не зібрали. Загалом за попередніми підрахунками очікується, що за програмою співфінансування жителі садибної забудови зроблять свій внесок в загальному розмірі 1,8 млн. грн. Бюджетом міста на ремонт доріг приватного сектору в цьому році передбачено 7,8 млн. грн.

Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей