Menu
Пятница, 22 Июль 2016 12:58

Результати змагань серед малюків Вінниці по забігу в повзунках

308
(0 голосов)

У Вінниці на площі Незалежності вже втретє відбувся забіг у повзунках. Близько пів сотні маленьких вінничан взяло участь у конкурсі. Вік учасників – від 8 місяців до 1 року 3 місяців.

Відповідно до умов конкурсу, малеча самотужки має проповзти дистанцію у 5 метрів. Батьки, в свою чергу, мають у будь-який спосіб заохотити її робити це якомога швидше. Але є головна умова – не торкатися дитини. Заохочуючи малюків, батьки використовували телефони, машинки на мотузці, банани, іграшки, брязкальця тощо.

Переможці заходу були визначені у двох категоріях: серед хлопчиків та серед дівчаток. Перше місце вибороли – Злата Онищук та Назар Григорук. Друге – Діана Прядун та Тихон Коваль. Третє місце – Мар’яна Дащенко та Гліб Рибін.

Усі учасники одержали дипломи, призи та подарунки від спонсорів та партнерів – компаній «Haggies» та «Рудь», дитячого ігрового кафе «Дастоша» та таксі «Бліц».

Організатори заходу – відділ у справах молоді та туризму Вінницької міської ради, Центр «УНІВЕР». Захід відбувся під патронатом міського голови - Сергія Моргунова.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей