Menu
Четверг, 18 Май 2017 17:30

У Вінниці продовжуються роботи по капітальному ремонту доріг на в’їздах у місто

324
(0 голосов)

Активно тривають роботи по капітальному ремонту доріг на в’їздах у Вінницю. Вже заасфальтовано більше 8 тисяч м2 по вулиці Пирогова від Гніванського шосе до проспекту Юності. Тривають роботи й по вулиці Київській, від малого містка до вулиці Зулінського, де робітники вже заасфальтували 13 тисяч м2 дороги. Також по Немирівському шосе роблять ремонт зовнішнього освітлення та дорожнього огородження на ділянці від вулиці Чехова до будинку №177.

У місті тривають роботи по капітальному ремонту різних об’єктів. Ремонтують тротуари по Келецькій, вулицях Кобилянської та Героїв Крут та провулку Ясному. Також зараз ремонтують дороги на в’їздах в місто. Ділянку дороги по вулиці Київській від малого містка до вулиці Зулінського почали капітально ремонтувати 5 травня. На даний момент заасфальтовано 13 тисяч м2, змонтовано 350 метрів бордюрів, відремонтовано кілька колодязів зливової каналізації. Наразі виконано близько 30 % від запланованих робіт.

Завершується ремонт ділянки дороги по вулиці Пирогова, від Гніванського шосе до проспекту Юності. Тут вже заасфальтовано 9 171 м2 дорожнього покриття та 382 м2 заїздів. Встановлено 12 опор освітлення, зроблено пандуси. Залишилось доставити опори і влаштувати світильники. Також триває капітальний ремонт перехрестя вулиць Пирогова та Гніванське шосе.

Виконано більше половини робіт і по капітальному ремонту зовнішнього освітлення та дорожнього огородження по вулиці Немирівське шосе. А саме, на ділянці від вулиці Чехова до будинку №177.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей