Menu
Четверг, 18 Май 2017 17:29

17 компаній з Нідерландів розглядають можливості розвитку свого бізнесу у Вінницькій області

418
(0 голосов)

У Вінниці перебуває делегація з Нідерландів, яку очолює Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів Кейс Ян Рене Кломпенхаувер. До її складу також входять представники 17 компаній, які працюють в сільсько-господарській сфері і розглядають можливість інвестувати в Україні. Торгівельна місія у Вінниці перебуває другий день. В рамках програми її перебування – візити на підприємства з іноземним капіталом, які працюють у Вінниці, спілкування з потенційними партнерами. 18 травня відбулась зустріч з керівництвом міста та області, представниками податкової, митниці та інших державних установ.

Ініціатором торгівельної місії до Вінниці виступило Посольство Королівства Нідерландів в Україні. Її учасниками стали компанії, які пропонують широкий спектр рішень, матеріалів та послуг для вирощування ягід, овочів, фруктів та картоплі; доробки, переробки та пакування продукції; системи енергозбереження та опалення; логістичні послуги та консалтинг.

В рамках місії 18 травня запланований Семінар «Відкрий для себе Нідерланди. Нові горизонти економічного співробітництва та пошук фінансових інструментів», а 19 травня – Нідерландсько-український форум «Ягоди та Фрукти: тенденції світового та українського ринку».

Під час зустрічі підприємці з Нідерландів спілкувались з головою Вінницької облдержадміністрації Валерієм Коровієм, головою обласної ради Анатолієм Олійником, міським головою Сергієм Моргуновим.

Валерій Коровій зазначив, що минулий рік по всіх індикаторах показав економічне зростання. Також голова облдержадміністрації розповів про регіон та підприємства з іноземним капіталом, які працюють у місті та регіоні.

Міський голова Сергій Моргунов зазначив, що для Вінниці особливо цікава співпраця в питаннях запровадження інноваційних технологій.

«Хочу подякувати Посольству за організацію такого заходу і таке широке представництво компаній, які мають бажання працювати в Україні. Я додам, що Вінниця не тільки комфортна для проживання, а й для ведення бізнесу, - каже Сергій Моргунов. – Ми відкриті для спілкування, готові обговорювати конкретні пропозиції. В нас є індустріальний парк, де можливе будівництво нових підприємств, і ми зацікавлені у його розвитку. Ми вже працюємо з різними міжнародними організаціями і готові розширювати співпрацю. Також нас цікавить спільна робота з організацією, яка допоможе попрацювати в питані розвитку річки Південний Буг».

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів Кейс Ян Рене Кломпенхаувер сказав: «Гарна новина, що ваш регіон готовий до новацій. Вашим секретом є те, що ви створили умови для бізнесу. І це те, що ми шукаємо. Тому, я думаю, що з тими компаніями, які присутні тут, ми зможемо побудувати гарну співпрацю».

Радниця з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні Кароліна Спаанс розповіла, що була у Вінниці восени минулого року. Тоді залишилось гарне враження та з’явилась ідея організувати торгівельну місію у Вінницю, яка сьогодні реалізована. «Більшість компаній, які сьогодні тут представлені, або працюють в сільському господарстві, або надають послуги таким підприємствам. Всі ці компанії мають бажання розширювати свої можливості, і робити це з української компаніями. Вони готові ділитись своїм досвідом та сприяти розширенню можливостей українських підприємств», - зазначила Кароліна Спаанс.​

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей