Menu
Четверг, 25 Май 2017 16:55

Три школи Вінниці отримають нові спортивні та дитячий майданчики

413
(0 голосов)

Біля школи №3 днями завершується встановлення спортивно-тренажерного майданчика. На території ЗНЗ №4, що по Гоголя, 18 облаштовують два майданчики для занять спортом. Це спортивно-тренажерний та волейбольний майданчик з елементами для дітей з особливими потребами. А також – спортивний майданчик для ігрових видів спорту, таких як гандбол, баскетбол тощо. Крім того, робітники наразі облаштовують дитячий майданчик з елементами для дітей з обмеженими можливостями й у школі №5.

З кожним роком у Вінниці збільшується кількість майданчиків та мультикомплексів, де можуть відпочивати та займатися фізкультурою як маленькі вінничани, так і їхні батьки. Також на території шкіл облаштовують майданчики для занять спортом та різними видами ігор, такими як волейбол, баскетбол, футбол тощо.

Роботи по облаштуванню майданчиків продовжилися й в цьому році. Зараз створюють спортивні та дитячий майданчики на територіях трьох шкіл. У ЗНЗ №4 (вулиця Гоголя,18) одразу працюють над двома місцями для занять спортом. Тут буде новий спортивно-тренажерний та волейбольний майданчик з штучним поліуретановим покриттям. Також – на території школи №4 триває встановлення майданчика для занять ігровими видами спорту, такими як гандбол, баскетбол тощо. Тут вже виконано 40% робіт. Вже завершуються роботи з бетонування основи під влаштування поліуританового покриття.

На завершальній стадії облаштування спортивно-тренажерного майданчика на території школи №3. Тут вже встановлені тренажери, є огородження. Наприкінці квітня розпочали облаштовувати дитячий майданчик у ЗНЗ №5.

Спортивно-тренажерні майданчики у школах №4 та №3 а також дитячий майданчик у ЗНЗ № 5 облаштовуються спортивно-ігровими елементами для дітей з особливим потребами та інформаційними стендами з мовою жестів.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице