Menu
Четверг, 25 Май 2017 16:57

Студенти переможці конкурсу «Вінниця – Даламан» поїдуть на відпочинок до Туреччини

359
(0 голосов)

Сьогодні студенти, які взяли участь у конкурсі «Вінниця – Даламан», захищали свої проекти на публічному виступі. Загалом у конкурсі взяло участь двадцять представників навчальних закладів міста, п'ятнадцять з них отримали у подарунок путівки до Туреччини.

Організатори конкурсу – Вінницька міська рада, відділ у справах молоді та туризму Вінницької міської ради, Вінницька молодіжна рада, комунальне підприємство «Інститут розвитку міст», туристичний оператор JoinUP та аеропорт міста Даламан.

Студентів привітала заступник міського голови Галина Якубович. «У рамках співпраці Україна – Туреччина ми проводимо міський конкурс «Вінниця–Даламан» з метою налагодження дружніх зв’язків, а саме, з містами Даламан, Фетхіє та Мармарис. Також цей конкурс має на меті активізувати студентську молодь задля розвитку міста. Таким чином ми хочемо підтримати студентів та учнів, які мають активну життєву позицію і беруть участь у розвитку міста, міських заходах», – каже заступник міського голови Галина Якубович.

У конкурсі взяли участь 20 представників навчальних закладів Вінниці – це представники професійно-технічної освіти, коледжів, вищих навчальних закладів.

Міський проект було проведено в два етапи, під час першого – студенти підготували портфоліо, у якому показали свої досягнення, знання іноземних, захоплення тощо. Також учасники написали проекти, які презентували сьогодні. У них йшлось про визначні місця Туреччини. П'ятнадцять студентів отримали путівки до Туреччини.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице