Menu
Среда, 14 Сентябрь 2016 11:31

Острівці безпеки у Вінниці прикрашатимуть вічнозеленими рослинами

371
(0 голосов)

Дизайнери МКП «Вінницязеленбуд» розробили дизайн дерев’яних конструкцій, які разом з рослинами прикрашатимуть наше місто. Нещодавно їх встановили на острівцях безпеки на перехресті вулиць Пирогова та Гоголя а також – біля розворотного трамвайного кільця біля ринку «Урожай».

Щороку з настанням весни Вінниця починає розквітати. Працівники КП «Вінницязеленбуд» висаджують на квітниках гератуми, бегонії, сальвії, тагетиси тощо. Влаштовують вертикальне озеленення: розміщують термочаші та пластмасові вази з квітами на електроопорах. Відновлюють об’ємні клумби: зелену черепаху-топіарі біля озера в Центральному парку, квітковий автомобіль на розі вулиць Барське шосе – Хмельницьке шосе та клумбу у вигляді 17-метрового крокодила у Центральному парку.

У цьому році у місті з’явилась новинка – дерев’яні кашпо з рослинами на острівцях безпеки. «Дизайн чаш розробили працівники КП «Вінницязеленбуд». Наразі дев’ять таких конструкцій встановлено на перехресті вулиць Гоголя – Пирогова. У них посаджені вічнозелені насадження, а саме, туя, ялівець та самшит. А також квіти – кілька видів седуму, живучки та хризантеми. Також кілька таких конструкцій встановили біля розворотного трамвайного кільця поблизу ринку «Урожай», – каже заступник директора КП «Вінницязеленбуд» Микола Залєцький.

Крім того, нещодавно з’явились бетонні вази з хризантемами на площі Гагаріна біля арки Центрального парку.

Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей