Menu
Среда, 14 Сентябрь 2016 11:30

Немовлятам народженим у Вінниці в день міста подарують дитячі каляски

393
(0 голосов)

3 вересня, коли вінничани відзначали День міста, наша громада поповнилась 7 немовлятами. Цього дня народилось 5 хлопчиків та 2 дівчинки. Вже традиційно, їхні батьки отримають в подарунок від міської ради дитячі коляски. Подарунки вручать під час вересневої сесії міської ради.

У Вінниці стало традицією вітати із поповненням у родинах тих вінничан, які стали батьками у День міста. У цьому році 3 вересня у пологових будинках міста народилося 7 немовлят: п’ять хлопчиків та дві дівчинки. У пологовому будинку №2 народилось 4 дитини, і ще троє – у в пологовому будинку №1.

Першою поповнила велику вінницьку родину дівчинка о 2:00 у пологовому будинку №1. Вона ж стала найважчою дитиною, народженою в цей день, – 3,950 кілограм. А також – найдовшою зі зростом 58 сантиметрів. Останнім народився хлопчик о 18:00 в пологовому будинку №1 з вагою тіла 3,600 кілограм та зростом 55 см.

Батьки, у яких народились діти у День міста, отримають в подарунок від міської ради дитячі коляски. Це відбудеться 30 вересня на початку вересневої сесії міської ради.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице