Menu
Среда, 14 Сентябрь 2016 11:33

У Вінниці на зупинках по вулиці Пирогова влаштовують тактильну плитку

315
(0 голосов)

Наразі триває капітальний ремонт трьох трамвайних зупинок по вулиці Пирогова: «Зодчих», «Дачна», «вул.В.Отаманського». У його рамках облаштовують тактильну плитку, яка допомагає краще орієнтуватись в просторі вінничанам з вадами зору.

З кожним роком Вінниця стає все більш адаптованою для людей з обмеженими фізичними можливостями. Тротуари облаштовуються пандусами, у школах будують ліфти для школярів на візках. А на дитячих майданчиках встановлюють спеціальні пісочниці для малят з особливими потребами тощо.

Також адаптується для зручності городян і муніципальний транспорт. Під час ремонту зупинки вимощують тактильною плиткою для людей з вадами зору. Вона має жовтий колір. Завдяки випуклим смужкам люди зі слабким зором можуть зрозуміти напрямок руху, а рельєфна плитка вздовж дороги попереджатиме про небезпеку. Також тут окреслено плиткою жовтого кольору місце, з якого людям на візках буде найбільш зручно потрапити в громадський транспорт.

«На даний час триває ремонт чотирьох зупинок громадського транспорту по вулиці Пирогова. Це «Зодчих», «Дачна» та «вул.В.Отаманського» і «Заболотного». У рамках ремонту облаштовують тактильну плитку для людей з вадами зору», – каже в.о. директора департаменту ​комунального господарства та благоустрою міської ради Володимир Ніценко.

Триває ремонт зупинок громадського транспорту й по Хмельницькому шосе. Планується, що адаптація зупинок до потреб людей з вадами зору проводитиметься й надалі.

Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей