Menu
Четверг, 30 Март 2017 17:44

Незабаром у Вінниці почнуть серйозно штрафувати за забруднення водойм

350
(0 голосов)

З 10 квітня у Вінниці робоча група розпочне проводить перевірки водних об’єктів та прибережно-захисних смуг міста щодо їх забруднення. На порушників, які викидають сміття до річки або виводять каналізаційні труби у водойми складатимуть протоколи. Розмір штрафу становить від 340 до 1360 грн для громадяни та від 850 до 1700 грн для посадових осіб.

Екологічна безпека є одним з пріоритетних напрямків розвитку нашого міста. У Вінниці проводиться робота щодо зменшення викидів забруднюючих речовин у навколишнє середовище, безпечного поводження з промисловими та побутовими відходами тощо. Але часто самі мешканці завдають значної школи природі спалюючи листя, створюючи сміттєзвалища та викидаючи непотріб у ставки і річки.

З 10 квітня у місті працюватиме робоча група щодо перевірки водних об’єктів та їх прибережно-захисних смуг. До її складу входять працівники КП «Муніципальна поліція», Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, Вінницького регіонального управління водного господарства, голови квартальних комітетів, управління Держпродспоживслужби у місті Вінниця тощо.

«Більшість вінничан ставляться до міста, в якому живуть з повагою, але деякі люди захаращують відходами та сміттям прибережні території та водні об’єкти. Є й такі, хто забруднює річки, виводячи в них каналізаційні стоки з приватних будинків. А також – влаштовують на прибережних зонах гноярки та сміттєзвалища, які також є джерелами забруднень. Через це якість води погіршується, а це має негативний вплив на здоров’я вінничан», – розповів начальник КП «Муніципальна поліція» Василь Гайовик.

Як повідомив Василь Гайовик, у таких випадках складатимуть протоколи щодо порушень правил благоустрою по забрудненню водних об’єктів. Щодо розміру штрафів, то він становитиме від 340 до 1360 грн для громадяни та від 850 до 1700 грн для посадових осіб.

Вінничани, які стали свідками забруднення водних об’єктів та прибережна-захисних смуг міста, можуть повідомити про це Муніципальну поліцію за тел. +38(050)-747-65-63, або надіслати фотографію і коментарі через Viber або Facebook.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей