Menu
Среда, 29 Март 2017 17:18

У Вінниці за тиждень до Великодня пройде ярмарок

427
(0 голосов)

За тиждень до Великодня у нашому місті пройде сільськогосподарський ярмарок. Цього року він відбудеться 8 квітня біля ТЦ «Шок», що по вулиці Келецькій, 117б. Придбати молочну та м’ясну продукцію, овочі, крупи, яйця, рибу та багато іншого можна буде з 7-ї до 15-ї години.

«На Великодньому ярмарку торгуватимуть товаровиробники з Вінниці та Вінницької області. Тут будуть представлені як товари підприємств, так і людей, які продаватимуть свою сільськогосподарську продукцію. Планується участь орієнтовно до 70 суб'єктів господарської діяльності, серед них як міські, так і обласні. Вони пропонуватимуть вінничанам якісну продукцію за цінами виробника, нижчими ніж у торгівельній мережі міста. Наприклад, олія буде дешевшою на 8-10 гривень, пляшка орієнтовно коштуватиме 22-24 гривні, а в торгівельній мережі – 28-37», – каже заступник директора департаменту адміністративних послуг Людмила Перова.

На продукцію, яка продаватиметься на ярмарку, обов’язковими будуть дозвільні документи з санітарно-епідеміологічної та ветеринарної служби.

Люди, які будуть їхати з ярмарку на громадському транспорті з великим багажем, платитимуть лише за свій проїзд, за вантаж платити не потрібно.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей