Menu
Четверг, 30 Март 2017 17:45

Вінницю відвідала Повноважний Посол США в Україні

355
(0 голосов)

30 березня у Вінниці з дипломатичним візитом перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол​ США в Україні Марі Йованович. Свій візит дипломат розпочала із знайомства з роботою Центрального відділення Прозорого офісу по Соборній, 59, екскурсію яким провів міський голова Сергій Моргунов. Після чого Марі Йованович зустрілася з керівництвом області та міста, щоб обговорити ряд тем. Зокрема, щодо децентралізації, пріоритетних на цей рік проектів регіону та обласного центру, і питань, пов’язаних із внутрішньо переміщеними особами.

Візит до Вінниці Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні розпочала із відвідування міської ради, де мала зустріч з міським головою Сергієм Моргуновим. Марі Йованович ознайомилася з роботою Центрального відділення Прозорого офісу. Мер міста розповів, що у Вінниці перший Центр надання адмінпослуг був відкритий ще у 2008 році – раніше, ніж подібні установи у Грузії. І що сьогодні мешканців міста та Вінницького району обслуговує чотири Прозорі офіси, які розташовані у різних мікрорайонах Вінниці.

Пані Посол поцікавилася, чи дійсно вінницькі Прозорі офіси надають біля 300 видів різноманітних послуг. На що міський голова відповів, що це дійсно так, і додав: «І навіть більше. У наших Прозорих офісах можна оформити автомобіль, отримати права водія та паспорти громадянина України і закордонний. Ніде в Україні поки що такого немає. Якщо говорити про оформлення транспортного засобу, то це окремі сервісні центри Міністерства внутрішніх справ, але ми змогли зробити, щоб це було на базі нашого Прозорого офісу».

Під час ознайомлення з алгоритмом роботи Прозорого офісу Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні вирішила записатися на прийом до адміністратора. Отримавши талончик та дочекавшись електронної черги, пані Марі поспілкувалася з працівниками. Сергій Моргунов додав, що нещодавно у Прозорих офісах було замінено табло електронної черги, які краще сприймаються людьми з вадами зору.

Наразі Марі Йованович бере участь у зустрічі з представниками обласної та міської влади. Під час неї буде обговорено низку тем, в тому числі – результати фінансової децентралізації, пріоритетні проекти 2017 року для області та міста Вінниці, ситуацію з тимчасово переміщеними особами та співпрацю з Донецьким національним університетом ім. Василя Стуса.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей