Menu
Суббота, 12 Март 2016 13:26

Із аеропорту "Вінниця" можна буде літати до Румунії

257
(0 голосов)

У рамках візиту до Ясського повіту Румунії вінницька делегація 12 березня провела зустріч з керівником міжнародного аеропорту «Ясси», президентом асоціації аеропортів Румунії Маріусом Бодеа.

Партнери обговорили можливості відкриття авіамаршруту сполученням Ясси – Вінниця – Ясси з подальшою пересадкою на рейси до країн ЄС. Тож уже найближчим часом керівництво Ясського аеропорту чекає на візит вінницьких колег для більш детального опрацювання такої пропозиції.

Презентуючи діяльність підприємства, його досягнення та результати проведеної модернізації, Маріус Бодеа запевнив вінничан, що румунські колеги зацікавлені у співпраці з аеропортом «Вінниця» та готові сприяти в питаннях залучення авіакомпаній до відкриття нових рейсів.

Для довідки. Багатоступеневу програму модернізації міжнародний аеропорт Ясси розпочав у 2013 році.

В листопаді 2015 року завершено перший етап проекту, який передбачав будівництво нової злітно-посадкової смуги загальною протяжністю 2,4 км, будівлі аеровокзалу (Термінал T3) і розширення перону. За оцінками, у реалізацію цього етапу вкладено 57 млн. євро інвестицій.

У довгостроковій перспективі проектом розвитку запропоновано будівництво нового перону, вантажного терміналу, депо для авіаційного палива, нової під’їзної дороги, а також розширення нової злітно-посадкової смуги.

Протягом року Ясський аеропорт приймає понад 6 000 рейсів. Лише за минулий рік підприємством було перевезено 400 тис. осіб.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице