Menu
Четверг, 10 Март 2016 15:49

Учні ліцею №7 м. Вінниці відвідали Головне управління ДСНС у Вінницькій області

249
(0 голосов)

10 березня ліцеїсти другого курсу Вінницького ліцею №7 разом зі своїм наставником – Оленою Сатайкіною відвідали пожежно-рятувальну виставку при Головному управлінні ДСНС у Вінницькій області.

З пам’ятної експозиції присвяченої героям-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, розпочав свою розповідь завідувач виставки, колишній начальник управління пожежної охорони – Володимир Бабкін. Про героїзм та мужність українських пожежників, котрі поклали своє життя задля безпечного майбутнього нащадків підростаюче покоління слухали з цікавістю.

Далі молоді розповіли про історію становлення та сучасне життя пожежної служби на Вінниччині.

Аби ознайомити ліцеїстів з трудовими буднями працівників Служби «101» до їх уваги було представлено сучасну матеріально-технічну базу рятувальників, серед яких первинні засоби пожежогасіння та спеціальна техніка.

Особливу зацікавленість діти проявили до статистичних даних щодо пожеж, які виникають в державі.

Коментуючи свої враження від побаченого і почутого, наставник дітей зазначила, що до цього часу не лише діти, а й дорослі мали дещо інші уявлення про роботу рятувальників. Тому радитиме всім колегам обов’язково завітати із дітьми до вінницьких рятувальників.

ГУ ДСНС України

у Вінницькій області

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице