Menu
Воскресенье, 13 Март 2016 10:48

Благодійна акція «МАСЛЯНА ДЛЯ ДІТЕЙ» у Вінниці

243
(0 голосов)

У суботу 12 березня, Вінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з ПТУ № 44 провели благодійну акцію "Масляна для дітей". У ньому взяли участь хлопчики та дівчатка з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом у ВМЦСССД.

Майстер та викладач спеціальності "Кухар, пекар та кондитер" Лариса Гнатюк та учні училища влаштували майстер-клас з випікання млинців для дітей, розповідаючи секрети кулінарії. Кожна дитина мала змогу долучитися до процесу випікання млинців та спекти свій власний млинець, прикрасивши його за бажанням. Також діток чекало частування власне зробленими млинцями та іншими солодощами, під час якого вони дізналися про українські традиції святкування Масляної та отримали подарунки.

"Усміхнені лиця діток - найкраща оцінка нашої роботи. Ми маємо надію, що дана акція – є першим кроком нашої спільної роботи з ПТУ №4 в напрямку допомоги тим, хто опинився в складних життєвих обставинах" - зазначила директор Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Богдана Данчак.

Джерело: офіційний сайт Вінницької міської ради.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице