Menu
Вторник, 11 Октябрь 2016 18:23

Зведений загін з поліцейських та бійців батальйону "Вінниця" повернулвся із зони АТО

308
(0 голосов)

Після двох місяців перебування у зоні проведення АТО додому повернувся черговий, 22-й зведений загін з числа бійців спеціального батальйону особливого призначення «Вінниця» та працівників поліції області. Правоохоронці забезпечували правопорядок та виконували бойові завдання на Сході країни.

Зустрічати їх з відрядження прийшли рідні, друзі та колеги.

Заступник начальника ГУНП Руслан Мороз привітав бійців із поверненням додому, наголосив на тому, що вінницькі правоохоронці завжди відмінно виконували поставлені бойові завдання.

- Наші бійці практично з початку бойових дій на Сході України, забезпечують там охорону громадського порядку, несуть службу на блок-постах та стратегічно-важливих мостах, виконують завдання щодо зачистки території та виявлення диверсійно-розвідувальних груп, надають допомогу збройним силам та населенню, - сказав заступник начальника Головного управління Нацполіції у Вінницькій області Руслан Мороз. – Про те, що вінницький - один з найкращих серед підрозділів правоохоронців, які несуть службу в зоні АТО, неодноразово відмічалося керівництвом Національної поліції України, МВС та місцевим населенням. Керівники територіальних громад та прості люди з радістю чекають на повернення бійців батальйону, тому що вони і справді достойно виконують роботу. Ми пишаємось нашими колегами - гідними синами України, захисниками вітчизни.

Під час зустрічі Руслан Мороз вручив почесні грамоти двом бійцям з числа зведеного загону, майору поліції Павлу Сидоруку та сержанту Кирилу Шимковичу. Рідні та близьки, які зустрічали своїх синів, чоловіків, батьків, братів, наречених та друзів, не приховували радості і щастя побачити їх живими та здоровими.

Відділ комунікації поліції Вінницької області

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей