Menu
Среда, 08 Февраль 2017 18:34

За день у Вінниці випало снігу в 12 разів більше норми

399
(0 голосов)

Аномальний снігопад, який розпочався ще з учорашнього ранку, не припиняється. Комунальні служби Вінниці продовжую​ть працювати в цілодобовому режимі. З учорашнього вечора дороги, тротуари та прибудинк​ові території прибирає більше 70 одиниць техніки. Забезпечені стабільний вихід на лінії громадського транспорту та вивезення сміття.

Другу добу Вінницю засипає снігом. За даними вінницьких синоптиків з ранку учорашнього дня вже випало 17,4 мм опадів, а місячною нормою для лютого у Вінниці є 32 мм. Враховуючи аномальну кількість снігу, щоб забезпечити стабільний рух транспорту, комунальні служби продовжують працювати цілодобово.

До негоди підготовка йшла завчасно. Дороги протиожиледними матеріалами було посипано ще позавчора, до початку снігу. А зранку, як тільки почалися опади, техніка вийшла розчищати дороги. З вечора учорашнього дня вінницькі магістралі розчищало 48 одиниць транспорту КП «Шляхове управління» та субпідрядних підприємств і 25 тракторів житлово-комунальних підприємств. Загалом за добу використано 420 тон піщано-соляної суміші. Щоб мешканці могли вийти з під’їздів, а сміттєвози забрати сміття, 650 двірників зайняті розчисткою в дворах територій, у які не може зайти трактор.

Найбільшою проблемою для руху снігоприбиральної техніки на сьогодні є припарковані автівки. На прибудинкових територіях в багатьох місцях трактори не можуть прогорнути дорогу через такі перешкоди. Тому доводиться кілька разів заганяти трактор, очікуючи, коли автовласники відженуть транспорт. Така ж проблема і на магістралях. Через негоду, яка вирувала вчора цілий день, деякі водії позалишали автівки вздовж тротуарів. А це не дозволило снігоприбирачам прогорнути сніг попід бордюри. Тому залишаючи автівку припаркованою водіям варто подбати, щоб вона не заважала роботі дорожників.

Сьогодні техніка пішла і у приватний сектор. Грейдер прогорне вулиці в районі площі Шкільної, Замкової і Паліїв Яра, що на Старому місті; вже працює техніка в мікрорайоні «Корея». Також сьогодні заплановано розчищення вулиць Тяжилова, мікрорайону Пирогово і широких магістральних вулиць Сабарова. Загалом буде задіяно три грейдера. Враховуючи складність погодних умов до розчищення снігу у приватному секторі необхідно долучатися і власникам садиб. Вздовж власного паркану власники або користувачі приватних садиб відповідно Правил благоустрою міста сніг повинні розчищати самостійно.

До зимового прибирання просять долучатись і підприємців. Вони зобов’язані прибирати сніг та лід біля своїх закладів - магазинів, торгових центрів, офісів, закладів харчування тощо. Це прописано у Правилах благоустрою міста. Якщо ці правила не виконуються, працівники КП «Муніципальна поліція» спочатку попереджають про необхідність дотримання правил. Якщо ж власник не реагує, то складається адмінпротокол, відповідно якого може накладатися штраф у розмірі від 340 до 1360 грн. «З учорашнього дня Муніципальна поліція працює у посиленому режимі щодо контролю прибирання суб’єктами господарювання та проведення протиожеледних заходів біля їх закладів. Власникам магазинів, торговельних комплексів, аптек та керівникам підприємств і установ дається 2-3 години для прибирання території, якщо це не виконується – складається протокол, відповідно до якого накладається штраф, - розповідає заступник начальника КП «Муніципальна поліція» Віталій Чигур. – Окрім того, з учорашнього дня наш працівник чергує в міському травматологічному пункті. Якщо надходить інформація, що людина отримала травму через неприбрану та слизьку територію, то це відразу перевіряється і на її утримувача складається протокол».

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей