Menu
Среда, 08 Февраль 2017 18:33

Міський голова Вінниці вночі перевіряв роботу комунальних служб

358
(0 голосов)

У Вінниці другу добу без перестану йде сніг. Під час таких вкрай складних погодних умов комунальні служби міста працюють цілодобово, переважно вночі, коли зменшується автомобільний трафік. Головне завдання підприємств – забезпечити стабільну роботу громадського транспорту та розчистку доріг, тротуарів і прибудинкових територій. Цієї ночі разом із комунальними службами на вулицях та у дворах обласного центру був і міський голова Сергій Моргунов, разом із секретарем міської ради Павлом Яблонським та заступником з питань ЖКГ Миколою Форманюком.

Спочатку перевірив прибудинкові території, зокрема двори, що обслуговує ЖЕК№12, потім побував на у трамвайному депо та на КП «Вінницьке шляхове управління».

Прибудинкові території ЖЕКи міста прибирали з вечора. Техніка розчищала під’їзди до контейнерних майданчиків, щоб сміттєвози мали можливість вивезти відходи, та проїзди. Проходи двірники розчищали вручну. Зранку і техніка, і люди знову вийшли на прибирання дворів багатоповерхівок, адже сніг йшов всю ніч.

Спецтехніка КП «Вінницьке шляхове управління» 7 лютого знову вийшла на прибирання вулиць міста близько десятої вечора. «Працюємо цілодобово. На нічну зміну викликали на роботу зварювальника та слюсаря на випадок поломок. Щодо сьогоднішньої ситуації, зараз працює 25 одиниць техніки, в тому числі й техніка, яка чистить тротуари. На ці потреби маємо 7 одиниць техніки, з них зараз п’ять на маршруті, дві поїхали на заправку. Приватні підприємства допомагають нам в очистці приватного сектору, наприклад, на Старому місті. Працюватимемо до 8-ї години ранку, потім перезмінка, і з 9-ї знову до роботи, - розповів новопризначений директор КП «Вінницьке шляхове управління» Володимир Чорновол. - Для очистки міста ми сформували три ланки. Кожна ланка має від трьох до шести автомобілів. Спецтехніка формується таким чином, щоб повністю забезпечити розчистку проїжджої частини від снігу. Кількість техніки у ланці залежить від ширини дороги».

«Всі служби працюють в посиленому режимі, люди і вся техніка в роботі. Важливо, щоб всі вінничани розуміли, ще це наше спільне питання. Є прохання від комунальних служб до автовласників сповільнити швидкість руху машин, щоб не створювати аварійні ситуації. І не залишати, особливо в нічний час, припаркованими біля доріг автомобілі, бо це серйозно ускладнює роботу комунальної техніки, - каже міський голова Сергій Моргунов. – З такими щільними снігопадами чорного асфальту швидко ми не побачимо, це потрібно розуміти. Прибирання за всіма нормами відбувається після того, як повністю припиняються опади. Це і повна очистка тротуарів, і вивезення снігу. Тобто це комплекс питань, які потрібно вирішувати після того, як завершиться стихія».

Також Сергій Моргунов розповів, що цього року для шляхового управління додатково закуплять великогабаритну техніку, такого плану як «Глобуси» літньої і зимової модифікації по 2 одиниці. Також для очищення тротуарів та пішохідних зон планується придбати ще 12 одиниць малогабаритної техніки і 4 одиниці міні-навантажувачів.

Директор КП «Вінницька транспортна компанія» Микола Луценко розповів міському голові Сергію Моргунову, що у такий період підприємство також цілодобово бориться із сніговими заметами. Для очищення трамвайної колії працює трамвай-снігочисник і два екскаватори.

«Працюємо в штатному режимі, в нас є аварійні бригади. В трамвайному господарстві крім колій важливо робити очистку стрілочних переводів. В тролейбусному – під’їздів, щоб можна було виїхати транспорту, а людям підійти до тролейбуса. 7 лютого весь громадський транспорт працював. На маршрут вийшло 84 трамваї, 131 тролейбус та 48 автобусів», - каже Микола Луценко.​

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей