Menu
Понедельник, 05 Декабрь 2016 18:20

З 15-го числа у Вінниці почнуть продавати ялинки

375
(0 голосов)

На наступному тижні у Вінниці розпочинають працювати ялинкові базари. Новорічну атрибутику, вже традиційно, продаватимуть лише на визначених територіях, які затверджені рішенням виконкому міської ради. Підприємці, які отримають Погодження на реалізацію новорічної продукції, місцями для продажу будуть користуватись безкоштовно.

Ще задовго до свят вінничани починають готуватися до зустрічі Нового року та купівлі різної святкової атрибутики. Вже з наступного тижня вони зможуть придбати головну новорічну красуню на ялинкових базарах. Кілька років поспіль у місті застосовується практика, коли рішенням виконкому міської ради визначаються місця, де буде продаватись новорічний крам. Такий підхід дозволяє впорядкувати цей процес і підтримувати порядок на вулицях міста, а також – контролювати, щоб продавались лише легально зрубані дерева.

У цьому році вінничани зможуть придбати ялинки та прикраси до них по вулиці Київській біля зупинки тролейбуса «Водоканал» (біля кіоску «Преса»). По цій же вулиці новорічну красуню можна буде придбати біля зупинки тролейбуса «вул. Грибоєдова». Також – по проспекту Юності навпроти магазину «Експрес Грош», на розі пр. Космонавтів – вул. Келецька навпроти магазину «Чайка».

Вінничани зможуть придбати ялинки й біля будинку №35 по вулиці Ватутіна, біля будинку № 54 по провулку О.Антонова. У зв’язку з реконструкцією ринку Маки, просп. Космонавтів для торгівлі виділені нові місця – на розі вул.Брацлавська-Замостянська та біля входу в парк «Дружби народів» по вул. А.Первозванного (колишня Стахурського). Крім того, новорічні ярмарки працюватимуть на площі перед ринком «Урожай», на площі перед ринком «Центральний»,біля ТЦ «Вишенька», на ринку Привокзальний-2.

Погодження на реалізацію ялинок та новорічної атрибутики надаватиметься лише тим підприємцям, які укладуть договори на прибирання території.

Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей