Menu
Вторник, 15 Август 2017 06:31

З 1 вересня заборонюють матчі другої ліги на СК «Нива». Клуб просить міську владу виділити ЦМС

411
(0 голосов)

Вболівальники «Ниви-В» постійно зверталися до із запитанням: коли клуб почне проводити матчі не натуральному газоні Центрального міського стадіону? Адже не секрет, що на штучному покритті СК «Нива» є великий ризик травмуватися. І багато наших футболістів отримали серйозні травми саме на домашній арені. ЦМС (історична назва «Локомотив») вміщує на порядок більше глядачів. До того ж, з цим стадіоном пов’язані всі славні перемоги вінницького футболу, що особливо важливо для вболівальників зі стажем.

СФК «Нива-В» раніше звертався до міської влади з прохання виділити ЦМС. Отримав дозвіл проводити там офіційні матчі, але не тренуватися. Зрозуміло, таке половинчасте рішення не влаштовувало керівництво клубу.

Але незабаром цей «гордіїв вузол» буде розрубано. Причому на ситуацію вплинуло несподівана вказівка столичних футбольних функціонерів. Про це розповідає почесний президент СФК «Нива-В» Василь Вовк:

– Позавчора ми отримали листа від президента ПФЛ Сергія Дмитровича Макарова про те, що відповідний комітет ФФУ вважає неможливим проведення матчів другої ліги на СК «Нива» (без зміни покриття поля). Він дав нам термін на виправлення ситуації до 1 вересня. Якщо до цієї дати на СК «Нива» не змінять покриття, матчів професіональних команд на цій арені більше не буде. Коли у нас не буде домашньої арени, отримуватимемо технічні поразки!

– Василю Васильовичу, у такі стислі терміни на СК «Нива» покриття, безумовно, ніхто не замінить. Але це можливо у перспективі?

– СК «Нива» – приватна власність, і про зміну його покриття наразі не йдеться. Власники цієї арени не збираються це робити, бо змінювати покриття – це дорого. До того ж, на СК «Нива» регулярно проводяться дитячі змагання, тренувальні збори тощо. До речі, одразу повстає питання: чому дітям можна грати на травмонебезпечному полі, а дорослим – ні?!

– Як будемо вирішувати цю проблему?

– Ми написали офіційного листа до міської ради і міського голови Вінниці Сергія Моргунова, де описали наявну ситуацію. І попросили дозволити проводити домашні матчі на ЦМС. Це, в принципі, нам дозволяли давно. Але на цьому ж стадіоні з натуральним полем необхідно й тренуватися, на що ми дозволу не мали. Тож чекаємо рішення міської влади.

– Якщо клуб все ж не отримає дозволу тренуватися і грати на ЦМС, що тоді робитимемо?

– Вже розглядаємо варіанти проведення домашніх матчів за межею Вінниці. Приміром, як житомирське «Полісся» грає у Коростені. Але у наших райцентрах (Хмільнику, Козятині, Шаргороді, Жмеринці, Могилеві-Подільському) немає стадіонів, які відповідають вимогам ПФЛ і ФФУ хоча б на 50 %. Тобто їх не допустять до проведення ігор другої ліги. Найкращий газон – у Ладижині, але там абсолютно немає інфраструктури і хоча б мінімальних зручностей для футболістів (переодягтися, помитися тощо), розміщення суддів тощо. Гіпотетично можна, приміром, проситися грати у сусідньому обласному центрі Хмельницькому. Але це, зрозуміло, не найкраще рішення.

– Варіант, коли проводимо матчі на ЦМС, а тренуємося на СК «Нива», є прийнятним?

– Грати всі матчі на натуральному газоні, а тренуватися на штучному – це несерйозно. Тож сподіваємося, що місцева влада піде назустріч. Для нас 1 вересня – червоний день» календаря». Ще один тур (26 серпня зі стрийською. «Скалою» – авт.) ми можемо провести на СК «Нива», а далі вже необхідна інша домашня арена!

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей