Menu
Вторник, 15 Август 2017 10:50

Понад 50 тисяч м² доріг відремонтували у Вінниці за перше півріччя 2017-го

332
(0 голосов)

54 тисячі квадратних метрів доріг було реконструйовано, відремонтовано або ж прокладено “з нуля” у Вінниці за перше півріччя 2017-го року.

Про це вчора, 10 серпня розповів директор департаменту економіки та інвестицій міської ради Віталій Погосян на засіданні виконкому. 

З початку року встановили понад 270 світлодіодних світильників на вулицях міста. За словами Віталія Погосяна, з початку року оновлено 6,3 кілометри велосипедної розмітки та облаштовано близько 3 км нових велодоріжок.

Також за перші сім місяців 2017-го місцеві підприємства виконали будівельних робіт на суму 963, 2 мільйони гривень. За рахунок усіх джерел фінансування введено майже 77 тисяч квадратних метрів нового житла. Крім того, за програмою “Муніципальне житло” завершені роботи з будівництіва нового 88-квартирного юудинку по вулиці Петра Запорожця. Наразі будівельники займаються утепленням стін.

Якщо ж говорити про об’єкти капітального будівництва, то з бюджету на них виділили 272, 1 мільйон гривень. Пріорітетними об’єктами будівництва у 2017 році стали:

  • Реконструкція київського мосту(станом на сьогодні роботи профінансовані у розмірі 27,9 мільйонів гривень, з яких 9,9 мільйони – кошти державного фонду регіонального розвитку України)
  • Третя черга проспекту Космонавтів(на перше серпня профінансовано на 18,1 мільйон гривень, в тому числі 12, 3 – за рахунок все того ж фонду регіонального розвитку)
  • Реконструкція площі Могилка(з бюджету міста виділилено 2,5 мільйони гривень).
Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей