Menu
Пятница, 24 Июль 2020 10:41

Якими населеними пунктами поповниться Вінницька ОТГ

271
(0 голосов)

З 2021-го року до Вінницької об’єднаної територіальної громади приєднаються: Вінницькі Хутори, Писарівка, Стадниця, Гарвишівка, Щітки, Великі та Малі Крушлинці.

Про це 24-го липня під час брифінгу розповів міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

«Фактично, з 2021-го року місто Вінниця буде включати в собі сім населених пунктів. Це Вінницькі Хутори, Писарівка, Стадниця, Гарвишівка, Великі Крушлинці та Малі Крушлинці. Це достатньо серйозний об’єм і по території, і по цим населеним пунктам. Це буде об’єднана територіальна громада. Плюс, ще Десна. Ви пам’ятаєте, що в минулому році фактично вона приєдналася до міста Вінниці. Я очікую, що далі місто Вінниця буде розвиватися. Ми сьогодні працюємо над формуванням стратегії «Вінниця 3.0» або «Вінниця 2030», де враховуємо також позиції, які пов’язані з цими територіями та цими населеними пунктами для того, щоб їх правильно інтегрувати в життєдіяльність міста Вінниці. Хочу відмітити, що 51% вінничан позитивно ставляться до того, що будуть приєднані ці території до міста Вінниці, і 29% – нейтрально. Тобто, я вважаю, що переважна більшість вінничан з розумінням ставляться до того, що:

  • Місто Вінниця повинне розширюватися;
  • Сусідні громади, які живуть біля Вінниці, повинні розвиватися, і це стосується соціальної сфери, розвитку інфраструктури, транспортного забезпечення, і в цілому, розвитку території, відповідно нашим стандартам.

Ми працюємо над цим. Я думаю, через кілька років ми зможемо чітко сказати, що ми змогли реалізувати та які в нас є плани на майбутнє», – розповів мер.

Як йдеться на сайті «Децентралізація», до складу Вінницької ОТГ також увійде село Щітки Писарівської сільської ради.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице