Menu
Четверг, 10 Январь 2019 16:02

Як у Вінниці утилізуватимуть новорічні ялинки

232
(0 голосов)

Після завершення новорічних свят жителі Вінниці міста можуть приносити свої ялинки та сосни до єдиного пункту прийому - у комунальне підприємство "Вінницязеленбуд". 

Як повідомляє Микола Залецький, заступник начальника міського комунального підприємства "Вінницязеленбуд", принесені вінничанами деревця будуть використані для опалення теплиць, в яких зеленбудівці вирощують дерева та рослини для подальшого озеленення міста.

Адреса підприємства – вул. Максимовича, 24. Час роботи – з 8:00 до 17:00. Телефон для довідок: (0432) 61-15-72.

"У минулі роки частину ялинок у гарному стані передавали вінницькому зоопарку, адже для деяких тварин зелені гілочки – смакота. Втім, цього разу представники звіринцю відмовилися від цієї послуги. Причиною тому називають поюбоювання, що теперішні ялинки можуть бути оброблені якимись небезпечними хімічними речовинами. Я не можу відповідати за ялинки, що приносять вінничани, але те, що головна вінницька ялинка абсолютно безпечна у цьому сенсі – гарантую. Втім, навіть її нам доведеться також спалити. Бо попри усе, у зоопарку відмовилися її приймати", – каже Залецький.

З'явилися перші "паростки" співпраці "Вінницязеленбуду" з "Ековіном", щоб правильно утилізувати якомога більше викинутих святкових дерев. Зокрема комунальники "Ековіну", які вивозять побутове сміття, у разі виявлення певних скупчень ялинок або ж так званих ялинкових "кладовищ" збиратимуть їх та передаватимуть зеленбудівцям.

"Поки це тільки плани, раніше ми такого не робили. Але наразі потрібно вживати заходів, бо нам ялинок приносять дуже мало. Наприклад, минулого року нам мешканці міста принесли трохи менше двох десятків ялинок", ­ - додав Залецький.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей