Menu
Вторник, 08 Январь 2019 17:40

Хлопець використав поліцейське авто, щоб освідчитись коханій (Відео)

265
(0 голосов)

Молодий чоловік нестандартно зробив коханій пропозицію «руки і серця».

«Анастасия, можно минуточку вашего внимания…», - сказали в гучномовець поліцейські, які під’їхали з проблисковими маячками до стоянки, як біля музею Пирогова. Потім, з автівки вийшов чоловік з букетом квітів, впав перед дівчиною на коліно і попросив вийти за нього заміж.

Відео виклали в мережу. Але не всі користувачі поділяють радість молодих людей. Частина користувачів обурюються, що патрульна поліція не за призначенням використовує авто.

Редакція Вiнниця.info звернулась за коментарем до прес-служби патрульно поліції у Вінницькій області. Там повідомили, що ініціювали службове розслідування через використання поліцейським службового автомобіля патрульної поліції не за призначенням.

«2 січня наш працівник використав службовий автомобіль в особистих цілях. Ініційовано службове розслідування. Дисциплінарна комісія прийме рішення, яку відповідальність понесе поліцейський», - повідомила прес-секретар патрульної поліції Тетяна Плахотнюк.

Пізніше в прес-службі патрульної поліції повідомили, що відео знято не у Вінниці, а в Херсоні. Хоча інцидент у Вінниці з використанням службового авто 2 січня таки був: тоді хлопець не пропозицію робив, а привітав дівчину з Днем народження. 

Видео Хлопець використав поліцейське авто, щоб освідчитись коханій (Відео)

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей