Menu
Четверг, 16 Февраль 2017 18:46

Вінницю відвідали представники ЄС

466
(0 голосов)

Вчора, 15 лютого, у залі креативного простору «Артинов» відбулася зустріч Представництва ЄС в Україні з представниками інститутів громадянського суспільства та засобів масової інформації регіону.

Метою зустрічі стало інформування громадськості та мас-медіа щодо пріоритетів Представництва ЄС в Україні, огляду можливостей та проектів для медіа та громадських організацій Вінниччини.

Захід проходив у рамках кампанії «Будуймо Європу в Україні» – серії інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, «круглих столів»), що мають на меті роз’яснити широкому колу громадян важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності громадян щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

«Україна – пріоритетна держава для Європейського Союзу. У нас виникли справді особливі стосунки з нею», – відзначив керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС Юргіс Вілчінскас. «Головне зараз для України – це продовжувати поступову та виважену модернізацію всіх сфер життя держави та суспільства», – додав він.

Також, Юргіс Вілчінскас у своєму виступі говорив про конфлікт на Сході України, подальшу підтримку та розвиток малого та середнього бізнесу, дієвість органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в Україні.

«Важливим для співпраці залишається налагодження дієвих контактів Представництва ЄС в Україні з регіонами, розуміння їх потреб та надання методичної та практичної допомоги», – зазначила радник з питань преси та інформації Представництва ЄС Вікторія Давидова.

За словами Вікторії Давидової, акцент робиться на організацію діяльності євроклубів та дискусійних клубів в Україні, на проведення так званих «днів кар’єри» та інформаційних тижнів для молоді, конкурсів фотографії та відеозйомки як методів розвитку творчих здібностей та таланту у підростаючого покоління українців, застосування їх потенціалу в державотворенні по-справжньому європейської України.

Керівник бюро «Креативна Європа Україна» Ірина Вікирчак розповіла присутнім про можливості однойменної програми в Україні для різних секторів культурних та креативних індустрій нашої держави, надала практичні поради щодо участі представників інститутів громадянського суспільства та засобів масової інформації регіону у конкурсах, оголошених у рамках програми, та закликала усіх охочих до активної та плідної співпраці.

Захід ще раз показав важливість реалізації Угоди про асоціацію з Європейським Союзом для України та розбудови системи європейських цінностей у нашій державі.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей