Menu
Среда, 15 Февраль 2017 18:26

У Вінниці в рамках заходу «Давай одружимось» одноденне свідоцтво про шлюб отримали 30 пар

392
(0 голосов)

14 лютого на Європейській площі (біля вежі Артинова) відбувся щорічний захід для всіх закоханих «Давай одружимось». Організатори одружили усіх небайдужих на один день та видали їм свідоцтво про одноденний шлюб. У заході взяло участь більше 30-ти закоханих пар.

Участь взяли не лише пари, що реєструвались завчасно, а й просто прохожі, яких зацікавив захід. Крім того, усі учасники заходу взяли участь в гарному флеш-мобі «Love is…», створивши велике серце з людей,які тримали в руках яскраві кульки.

«Дуже приємно спостерігати за радісними обличчями закоханих людей, які на мить уявили себе справжньою подружньою парою у цей святковий день. Ми неймовірно раді робити людей щасливими», – зазначив директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» Мира Дмитро.

Організатори заходу: Відділ у справах молоді та туризму міської ради, КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання», КП «Подільський туристично-інформаційний центр», Вінницька Молодіжна Рада, Всеукраїнська благодійна організація «АСЕТ».

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей