Menu
Пятница, 01 Февраль 2019 00:15

В Україні планують збудувати 9 вертолітних портів та зробити авіасполучення між Вінницею і Затокою

350
(0 голосов)

Затоку можуть з’єднати вертолітними авіамаршрутами із Вінницею та іншими містами-обласними центрами. Меморaндум про реaлізaцію інвестиційного проекту «Повітряний експрес» Одеськa ОДA підписaлa з ТОВ «Міжнaроднa трaнспортнa сервіснa групa ТВС».

Про це йдеться на сайті Одеської ОДА.

Меморандум передбачає, що до реалізації проекту долучаться «Міжнародна транспортна сервісна група» спільно з Американською корпорацією «Trans World Service» та корпорацією «EXIM». На першому етапі вони планують побудувати та обладнати в Україні 9 вертолітних портів. Саме стільки українських міст пропонується об‘єднати завдяки регулярним вертолітним перевезенням «Повітряній експрес».

Відтак, шлях до Кароліно-Бугазу з Києва займе 2 години, з Вінниці - 1 годину 25 хвилин, з Черкас - півтори години.

За задумом інвесторів, перевозити пасажирів будуть важкі вертольоти Boeing Vertol 107-II та Boeing 234 Chinook на 26 і 44 пасажирських місць. Вони обладнані усім необхідним: туалетною кімнатою, буфетом, відділенням для багажу, поличками для ручної поклажі.

Нагадаємо, з березня минулого року діють щоденні регулярні авіарейси Вінниця – Київ (Бориспіль). Тривалість польоту 55 хвилин.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице