Menu
Понедельник, 29 Март 2021 16:59

У Вінниці запускають сезон велопрокату Nextbike

183
(0 голосов)

У Вінниці з 1 квітня запускають роботи муніципального велопрокату Nextbike. На 25 велостанціях, що в різних частинах міста, тепер знову можна буде орендувати велосипед. Зараз уже налагоджують роботу станцій та доставляють на них байки.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

«Запуск велопрокату Nextbike у Вінниці стартує першого квітня. Наразі станції працюють в тестовому режимі. Велосипеди, які пройшли технічне обслуговування, відсьогодні вже стоятимуть на станціях. Також їх продовжать доставляти і наступного тижня. Загалом на стаціях буде розміщено 180 байків», - розповів головний спеціаліст відділу транспорту та зв’язку департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Андрій Сорокін.

Представник компанії Nextbike Україна у Вінниці Олександр Царевський зазначив, що до 7 квітня при купівлі «місячного абонементу» повертають 50 грн на рахунок. Вартість такого абонементу 250 грн. Відзначимо, що абонемент діє у Вінниці Львові Одесі Харкові Івано Франківську.

«Ми розконсервовуємо станції, тестуємо апаратуру і стартуємо. Якщо гарна, сонячна погода, то це гарна альтернатива громадському транспорту», - додав Олександр Царевський.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице