Menu
Пятница, 05 Март 2021 15:24

У центрі Вінниці перед мостом на Старе місто планують зробити круговий рух. Візуалізація

616
(0 голосов)

У Вінниці в тестовому режимі реорганізують рух на перехресті вулиць Оводова та Князів Коріатовичів перед мостом на Старе місто. В кінці березня там планують розмітити круговий острівець.

Про це зазначено в інформації Агенції просторового розвитку.

«Вулиця Князів Коріатовичів та Староміський міст є одними з найбільш перевантажених ділянок вуличної мережі міста. Через недостатню пропускну здатність перехрестя вулиць Коріатовичів та Оводова в години пік тут систематично спостерігаються затори. В ході пошуку рішення по зменшенню затримок громадського та приватного транспорту на даному перехресті компанія Урбан Прогрес на замовлення Агенції просторового розвитку провела моделювання реорганізації цього перехрестя з влаштуванням саморегульованої кругової розв'язки.

На відміну від площі Гагаріна, де круговий рух неможливо застосувати через наявність трамвю, круг на Коріатовичів за попередніми оцінками є оптимальним рішенням.

Результати моделювання показують, що дане рішення дає змогу збільшити пропускну здатність перехрестя на 30% у порівнянні з існуючим світлофорним регулюванням», - зазначено в інформації.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей