Menu
Понедельник, 13 Март 2017 18:41

У Вінниці для розвантаження трафіку через Центральний міст введені зміни в русі транспорту

316
(0 голосов)

Щоб розвантажити Центральний міст тролейбуси по двох маршрутах №4 та №10 будуть рухатись через Київський міст, а поворот легкового транспорту з Центрального мос​ту на вул. Князів Коріатовичів з сьогоднішнього дня заборонено. Проїхати на цю вулицю можна по Оводова (колишня Козицького), або інших дорогах, які йдуть із Соборної.

КП «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» (СМЕД ОДР) та КП «Вінницька транспортна компанія» продовжують моніторити рух транспорту через Центральний міст. Після двох днів такої роботи в понеділок запроваджено зміни, які сприятимуть підвищенню пропускної спроможності Центрального мосту.

З ранку понеділка, 13 березня, тролейбуси №4 та 10 змінили маршрут свого руху та почали курсувати через Київський міст в обох напрямках. Це один з кроків, який має сприяти зменшенню навантаження транспортного трафіку через Центральний міст. До середи працівники транспортної компанії будуть моніторити ефективність таких змін, і далі буде прийматись рішення, чи залишати їх до завершення капітального ремонту Київського мосту. Вінничани з боку вул.Чехова до Соборної можуть доїхати тролейбусом №12 (на маршруті працює 8 одиниць), атвобусами №19 (7 одиниць) та №24 (6 одиниць).

Для того, щоб пришвидшити рух транспорту через головний міст, легкові автівки, які рухаються з Центрального мосту, відсьогодні не зможуть одразу за ним повертати на вул. Князів Коріатовичів (колишня Свердлова), а мають їхати по Соборній та звертати по вул. Мури (колишня П.Осіпенко), вул. Соловйова (колишня вул.Інтернаціональна) та вул. Оводова. «Таким чином ми хочемо збільшити пропускну здатність мосту. Перші два дні показали, що рух транспорту в певній мірі уповільнюється через те, що автомобілі не можуть швидко повернути на вулицю Князів Коріатовичів і стають в заторі», - каже директор КП «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» Іван Юрченко.

Нагадаємо, з 11 березня у зв’язку з реконструкцією Київського мосту легковий транспорт має об’їжджати перекриту ділянку дороги.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей