Menu
Вторник, 04 Апрель 2017 17:24

Цієї весни у Вінниці вже висадженно 150 каштанів та лип

281
(0 голосов)

У Вінниці завершується сезон висадки дерев. Працівники «Вінницязеленбуд» по міських вулицях висадили півтори сотні ли​п і каштанів, ще біля півтисячі планують на осінь. Висадку квітів розпочнуть вже з травня, коли стабілізується температура повітря у нічний час.

Вздовж магістральних вулиць протягом весни працівники КП «Вінницязеленбуд» висадили понад 150 дерев. В переважній більшості це липи та каштани. Висота усіх відповідає стандартам, що передбачені Правилами висадки дерев у Вінниці, і становить 2,5 м. Каштани цьогоріч було висаджено по проспекту Юності, а липи досадили по кількох центральних вулицях – Пирогова, Хмельницькому шосе та ін.

Також біля адмінбудівлі міської ради було висаджено молоді туї. За словами заступника начальника КП «Вінницязеленбуд» Миколи Залєцкого, їх посадили на місці дорослих дерев для того, щоб глядачам, які відвідують міські свята, було зручніше дивитися виступи. Адже високі дерева заступали сцену. «Дорослі туї ми пересадили у інші місця: 28 – біля Міського палацу мистецтв, 10 поряд з скульптурною композицією «Жертвам Голодоморів», ще 5 – по вулиці Київській на місці викрадених вандалами», - каже Микола Залєцкий.

В травні розпочнеться монтування підвісних кашпо на електроопорах для вертикального озеленення. Загалом вони з’являться на майже 800 стовпах. В цьому році підвісні кашпо з ампельними пеларгоніями не вішатимуть тільки на Київському мосту, де тривають роботи з його реконструкції. Також з середини травня будуть оновлювати і об’ємні клумби – черепаху, крокодила та ретроавтомобіль біля Західного автовокзалу.

Восени «зеленбудівці» планують посадити ще близько півтисячі дерев. Окрім того, на осінь планується і підсадка троянд у розарії. ​

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице