Menu
Среда, 05 Апрель 2017 17:47

Минулої суботи близько тисячі вінничан долучились до прибирання прибудинкових територій

355
(0 голосов)

1 квітня у Вінниці відбулось перше загальноміське прибирання у дворах багатоповерхівок. У толоці взяло участь близько тисячі людей, з яких – 496 працівників ЖЕПів та 432 – мешканці багатоквартирних будинків. Вони прибрали 17 тисяч м2 території, висадили 400 дерев та кущів. Люди відремонтували та пофарбували 135 лавочок для відпочинку та елементів дитячих та спортивних майданчиків тощо. Друга толока у дворах запланована на 22 квітня.

Навесні, як тільки дозволяє погода, у Вінниці організовують заходи по прибиранню зелених зон міста. Учні та студенти долучаються до очищення парків, лісосмуг, берегів Південного Бугу, малих річок, ставків та озер. Також толока проходить на прибудинкових територіях. Перша з двох запланованих відбулась 1 квітня.

«До першого весняного прибирання на прибудинкових територіях долучилось 928 людини. З них – 496 працівників ЖЕП міста та 432 мешканці багатоквартирних будинків. Під час прибирання було вивезено 53 м3 сміття, прибрано 17 тис. м2 територій. Також проводились роботи з озеленення – висаджено 400 дерев та кущів, обрізано сухостої. Відремонтовано та пофарбовано лавочки для відпочинку та елементів дитячих та спортивних майданчиків (135 шт)», – розповів в.о. директора департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман.

Друга толока на прибудинкових територіях запланована на 22 квітня. Дата може змінитись у зв’язку з погодними умовами.

Нагадаємо, що на минулому тижні, а саме 31 березня, відбулось загальноміське прибирання, під час якого зібрали 41 м3 сміття. Вінничани наводили лад у Центральному парку, Лісопарку, зелених зонах по вулицях Скалецького, Чехова, у парку Дружби народів тощо.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей