Menu
Четверг, 24 Март 2016 10:21

Свідоцтво про народження тепер можна отримати не виходячи з пологового будинку

419
(0 голосов)

Свидетельство о рождении: Винница, получить, дубликат, роддом, 1, 2, 3.

Свідоцтво про народження: Вінниця, отримати, копія, пологовий будинок, 1, 2, 3.

Віднині батьки новонародженої дитини мають можливість не витрачаючи зайвого часу на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану та отримати найперший офіційний документ своєї дитини, свідоцтво про народження, безпосередньо у пологовому будинку .

Наприкінці жовтня минулого року у Вінниці стартував проект по спрощенню доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини. Тоді отримувати свідоцтво про народження дитини стало можливим у Вінницькому міському клінічному пологовому будинку № 2. Тепер така можливість з’явилася у всіх пологових будинках міста.

Як повідомили в Головному управлінні юстиції Вінницької області, новий сервіс передбачає прийняття працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачу свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку.

Тож, тепер вінничани мають можливість отримувати свідоцтво про народження своєї дитини прямо у пологових будинках міста, що дозволяє значно зекономити час.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей