Menu
Пятница, 25 Март 2016 12:40

Вінничани отримають нову площу на Космонавтів до кінця 2016 року

272
(0 голосов)

До кінця 2016 року відреконструюють площу біля літака по проспекту Космонавтів. У Департаменті архітектурі показали як може виглядати площа - з фонтанами, велодоріжкою, комфортними місцями. І впорядкований паркінг навколо.

А новій площі дадуть ім’я Героя України Костянтина Могилка. Велодоріжка на площі, яка поки що немає назви, з’єднається з доріжками 1-ї черги проспекту Космонавтів та з Лісопарком. І окрім цього, проектанти врахують потреби людей з інвалідністю.

- Після перейменування буде носити назву Костянтина Могилка – видатного льотчика, Героя України. Там будуть сухі фонтани, більше місця для парковки, - казав на засіданні виконкому міськради директор департаменту архітектури Олександр Рекута.- Крім того, ще є ідея влаштування мультимедійного екрану в самому монументі для можливості демонстрації фільмів на цій площі.


Перейменування площі не відіб’ється на громадянах. За словами заступника мера Андрія Реви, адрес нерухомості за площею немає. Тому немає потреби в громадських обговореннях щодо перейменування.

Голова ГО “Гармонія” Раїса Панасюк звернулась до виконкому з проханням, щоб у проекті реконструкції врахували потреби людей з інвалідністю: з’їзди з тротуарів, паркомісця для інвалідів, які мають бути ширшими. Також, Раїса запропонувала встановити тактильну плитку, щоб полегшити пересування, орієнтацію в середовищі для людей з проблемами зору.


Довідка. 36-річний Костянтин Могилко народився, жив і навчався у Вінниці. Служив у транспортній авіації ЗСУ Повітряних сил України, підполковник, командир літака, командир ескадрильї «Блакитна стежа».

Член екіпажу збитого над Слов'янськом транспортного літака АН-30Б, що здійснював спостережний політ у зоні АТО. Коли літак почав падати на житлові квартали Слов'янська, пілоти, ціною власного життя, скерували його за межі міста. Загинув Костянтин Могилко 6 червня.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей