Menu
Вторник, 01 Ноябрь 2016 19:11

Сьогодні вінничани відправили більше 4 тон гуманітарної допомоги в зону АТО

302
(0 голосов)

1 листопада гуманітарний вантаж з продуктами харчування, одягом, противірусними ліками поїхав з Вінниці на Схід. Серед іншого тут консервація, зібрана вінницькими школярами у рамках акції «Вінниця консервативна» для захисників України. Також у зону АТО відправили листи та малюнки від дітей.

Вінницькі волонтери не припиняють тримати зв’язок з військовими на Сході та допомагати їм необхідними речами, харчами та засобами. Сьогодні з Вінниці був відправлений черговий гуманітарний вантаж у зону АТО.

«Небайдужі вінничани вже більше двох з половиною років допомагають хлопцям, які захищають наше державу у зоні АТО. У сьогоднішньому черговому вантажі ми веземо консервацію, зібрану вінницькими школярами, яка була організована завдяки Олександру Шемету. Крім того, тут продукти, які зібрали люди, засоби гігієни, одяг. А також – медикаменти, особливо нині хлопцям потрібні противірусні та протигрипозні засоби», – каже волонтер Андрій Нечипорук.

«Дякую вінничанам, які продовжують допомагати захисникам України. Також дуже приємно, що до цього процесу долучаються й діти нашого міста, які пишуть військовим листи та передають патріотичні малюнки і таким чином підтримують їх бойовий дух», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Загальна вага цього вантажу склала більше чотирьох з половиною тон. Він прибуде до військових вже завтра.​

Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице