Menu
Четверг, 27 Октябрь 2016 18:26

Сьогодні у Вінниці по вулиці Чехова введено в експлуатацію шосту муніципальну новобудову

386
(0 голосов)

27 жовтня по вул.Чехова введено в експлуатацію шосту багатоповерхівку, яку зведено в рамках програми «Муніципальне житло м.Вінниця». Ключі від квартир вінничанам вручав міський голова Сергій Моргунов.

Два роки у Вінниці тривало будівництво пускового комплексу з групи житлових будинків по вулиці Чехова, які зводились в рамках муніципальної програми. Перші два будинки цього об’єкту були введені в експлуатацію влітку цього року. Ключі від квартир у третьому будинку вінничани отримали сьогодні, 27 жовтня.

Це шоста багатоповерхівка програми «Муніципальне житло м.Вінниці». Вона має 67 квартир (10-й поверх в двох рівнях), утеплені фасади та зручне місце розташування. Квартири в будинку обладнанні індивідуальними системами опалення, у них встановлені металопластикові вікна та балконні двері з подвійним склопакетом, металеві вхідні двері, лічильники електроенергії, холодної води та газу; в дворі є стоянка для автомобілів та дитячий майданчик.

Перед врученням ключів від квартир власників житла привітав Вінницький міський голова Сергій Моргунов. «Сьогодні вводиться в експлуатацію шостий будинок програми. Це є підтвердженням того, якщо ставити собі за ціль і впроваджувати відповідну програму, то можна досягти позитивних результатів. З 2009 року, коли Володимир Гройсман, будучи міським головою, започаткував цю програму, нею скористалась 551 сім'я. Для них ця програма стала ще одним інструментом, який дозволяє закумулювати певний ресурс і отримати якісне житло. Вартість квартири в муніципальних будинках одна із найнижчих на первинному ринку житла. І по співвідношенню якість-ціна – це найкращий варіант», – казав Сергій Моргунов.

Також Сергій Моргунов розповів, що розпочалось будівництво сьомого муніципального будинку. Він зводиться по вул.П.Запорожця і буде на 180 квартир. Наразі бажання придбати кватиру у цій багатоповерхівці вже виявило понад 50 вінничан.

Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице