Menu
Четверг, 26 Январь 2017 18:25

Під час опалювального сезону 58% відсотків домогосподарств Вінниці отримали субсидію

393
(0 голосов)

Майже 76,6 тисяч домогосподарств Вінниці скористались субсидією з початку опалювального сезону. Це – 58 % від загальної кількості помешкань вінничан. Середній розмір призначених за опалювальний період субсидій становить 1656,59 грн.

У Вінниці процес оформлення субсидій не припиняється. Вінничани продовжують подавати документи на призначення цієї державної допомоги. Тому щомісяця відсоток домогосподарств, які мають субсидію, зростає.

«З початку опалювального сезону у Вінниці субсидією скористалося 76 тисяч 597 домогосподарств. Від загальної кількості помешкань вінничан це складає 58,03%. І цей процес триває. Після завершення опалювального періоду відбудеться автоматичний перерахунок субсидій, як і перед наступним опалювальним періодом. Тобто, вінничанам більше не потрібно буде збирати подавати документи, усі відомості ми збираємо самостійно і перерахунки здійснюємо автоматично», – каже начальник відділу контролю за правильністю призначення, перерахунку і виплат адресних державних соціальних допомог і пенсій департаменту соціальної політики Вікторія Корсун.

Разом з тим, вінничани, які отримують державну допомогу, зобов’язані протягом місяця повідомити департамент соціальної політики про зміни, які відбулись, наприклад, у складі зареєстрованих у житловому приміщенні осіб (орендарі - про осіб, які фактично проживають), їх соціального статусу, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово-комунальних послуг, купівлю товарів або оплату послуг понад 50 тис. грн. Нагадаємо, що вінничани, які отримують субсидію, мають можливість обстежуватись у Муніципальному діагностичному центрі за 50% від вартості послуги того чи іншого виду діагностики; купувати ліки на гіпотензивні препарати за півціни; а також не сплачують податок на нерухомість тощо.

Вінничани, які хочуть дізнатися, чи мають вони право скористатися субсидіями, можуть розрахувати це самостійно за допомогою «Калькулятора субсидій» на офіційному сайті Вінницької міської ради. Крім того, тут є перелік документів, необхідних для призначення цього виду допомоги.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей