Menu
Понедельник, 30 Январь 2017 13:37

Фіналістки «Міс Вінниця-2017» почали займатись спортом, щоб в березні показатись у всій красі

348
(0 голосов)

Новообрані фіналістки конкурсу «Міс Вінниця-2017» відправилися у фітнес-клуб «Нокаут», щоб привести до ладу свої форми. Дівчата поділилися, що вже мали декілька підготовчих занять і знають хто за якою кулісою стоятиме, але до кінця не роззнайомились.

-  Я рахую, що моя фігура наближена до ідеальної, але є ще над чим працювати. Найважче даються вправи вагові, а кардіотренування звичні, оскільки я відвідую спортзал у буденному житті, - поділилась дев’ятнадцятирічна Єлізавета Бойко.

Тренери фітнес-клубу зауважують, що особливих змін у фігурах учасниць не вдасться досягнути, але такі заняття допоможуть дівчатам дізнатись багато корисного про підтримку форми.

Далі дівчат чекає робота зі стоматологами, костюмерами, хореографами. Організатори повідомили, що вже вдалося поставили один вихід, хоч і було три репетиції.

-  Сьогоднішнє тренування для тих, хто цікавиться емоціями та сподіваннями учасниць, а далі вони визначать зручний час для індивідуальних відвідувань, - розповів організатор конкурсу Євген Майданик.

Також незабаром (орієнтовно 21 лютого) пройде благодійний аукціон, який проводитимуть конкурсантки. Наразі дівчата займаються підбором необхідного взуття, розписують свої графіки відповідно до занять, а також намагаються робити все, щоб 5-го березня виглядати якнайкраще на сцені театру Садовського.

- Я думаю, що кожна учасниця самокритична і хоче щось змінити в собі, щоб вдосконалитись. Моя фігура мене влаштовує, але хотілося б ще краще, - відповіла учасниця Марина Котлінська.

- Спробувала вже багато вправ і бачу, що є труднощі. В повсякденному житті не відвідую спортзал, але вдома для себе присідаю і качаю прес, - поділилась Дар'я Глухенька.

-Я з чотирьох років займалась танцями, а після того, як покинула цей спорт, то почала відвідувати спортзал, в мене є особистий тренер, - відповілавісімнадцятирічна Крістіна Марполь.

Фіналістки «Міс Вінниця-2017» практично в один голос заявляють, що поки не відчувають конкуренції. Дівчата тільки знайомляться, зізнаються, що хотілося б навіть сходити десь спільно і продовжувати спілкування після конкурсу. До речі, чоловіча половина відвідувачів «Нокауту» задоволені, що новообрані красуні будуть займатись саме тут.

- Дівчата не відволікають, а навпаки стимулюють бути кращим. От так перепочиваєш, дивишся на них і відчуваєш, як зростає рівень тестостерону, - зізнається спортсмен Андрій.

Видео Фіналістки «Міс Вінниця-2017» почали займатись спортом, щоб в березні показатись у всій красі

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице