Menu
Среда, 22 Ноябрь 2017 10:56

Нагадуємо, сьогодні у Вінниці будуть перевіряти систему оповіщення, вінничан просять зберігати спокій

611
(0 голосов)

22 листопада з 13:55 до 15:00 буде проводитись річна комплексна перевірка обласної системи оповіщення. У зв’язку з цим у місті буде запущено електросирени (сигнал «Увага всім»). Ця процедура відбувається щорічно. Прохання зберігати спокій та займатись повсякденними справами.

Взагалі, система оповіщення населення про надзвичайні ситуації призначена для передачі екстрених повідомлень у випадку аварій, техногенних і природних катастроф, а також у разі бойових дій. Тому для будь-якого населеного пункту важливо мати працюючу систему оповіщення, яка могла б швидко привернути увагу якомога більшої кількості мешканців до можливої небезпеки.

«Чергове тестування обласної системи оповіщення відбудеться 22 листопада. Тому людям, які цього дня почують звуки сирени, не варто панікувати, адже це буде проста перевірка», – зазначив начальник відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи та режиму секретності Олег Парфілов.

Вінничани мають знати, що почувши звуки сирени (що означає сигнал «Увага всім») у будь-який інший день (крім 22 листопада) потрібно одразу включити телевізор або радіо, де буде можливість дізнатись, яка саме небезпека загрожує місту.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице