Menu
Среда, 22 Ноябрь 2017 10:52

На Вінниччині відремонтовані траси освітили новими ліхтарями

329
(0 голосов)

Відремонтовані цьогоріч дороги у Вінницькій області облаштували вуличним освітленням. Загалом по області на 8 об’єктах встановили нові ліхтарі - на окружних біля Вінниці та в межах населених пунктів, де в 2017 році завершили ремонт автомобільних доріг.

Як повідомили в Службі автомобільних доріг у Вінницькій області, задля безпеки руху в районі села Якушинці освітленням облаштували дорогу протяжністю 2,9 кілометрів. На цій же трасі (М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка») облаштовано освітлення на в’їзді до Вінниці зі сторони Немирова. Також встановлюють світлові опори ще на трьох ділянках – в с. Ксаверівка, с. Краснопілка та на «великій» об’їзній.

«На автомобільній дорозі М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський» світло буде на двох ділянках, в районі с. Жежелів та в районі Медмістечка. Також продовжується встановлення світлових опор за рахунок співфінансування із міською радою на автомобільній дорозі Т-02-04 «Південний обхід м. Вінниця», - повідомили в прес-службі САУ у Вінницькій області. 

Наразі Служба автомобільних доріг розробляє проект щодо підключення до міської мережі електропостачання, щоб в разі несправності лінії, одразу бачити на якій ділянці, та швидко усунути несправність.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей