Menu
Пятница, 15 Июль 2016 08:31

На Тяжилові закінчили роботи по очищенню озера і почали наповнювати його водою

378
(0 голосов)

Нещодавно завершилися роботи по очистці днища озера біля автовокзалу «Східний». Також тут замінили плити, які були в аварійному стані. А з 14 липня озеро почали заповнювати водою. Також тут ще планують встановити лавочки, урни та інші елементи благоустрою.

Влітку почався капітальний ремонт озера біля автовокзалу «Східний». «У рамках капітального ремонту озера біля автовокзалу вже проведено вирівнювання і планування берегів, замінено аварійні плити на гідроспоруді. 14 липня були опущені шандори і почала запускатися вода. Якщо буде багато опадів, озеро заповнюватиметься швидше. Біля водойми встановлять лавочки, урни та інші елементи благоустрою», – розповідає в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Володимир Ніценко.

Капітальний ремонт дозволить покращити естетичний вигляд озера, зробить водойму гарною зоною відпочинку. Зменшить цвітіння води через замулення днища та дозволить використовувати озеро для відпочинку.

Також в цьому році в планах міської влади – впорядкувати ще одне озеро на Тяжилові, яке знаходиться на кінцевій зупинці тролейбуса по вулиці Ватутіна. Цей проект буде реалізовуватися в рамках програми «Бюджет громадських ініціатив», за нього проголосувало 860 чоловік.

Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице